Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Harun Tüfekçi Adıyamanda


Açıklama: Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Harun Tüfekçi Adıyamanda
Kategori: Haberler
Eklenme Tarihi: 05 Aralık 2017
Geçerli Tarih: 14 Kasım 2018, 13:09
Site: Adıyaman AK Parti İl Başkanı Mehmet ERDOĞAN
URL: http://www.mehmeterdogan02.com/haber_detay.asp?haberID=426


Çeşitli ziyaret ve temaslar ile Atakent Köyünde yapılacak olan ağaçlandırma çalışmalarına katılmak üzere Adıyaman’a gelen Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Harun Tüfekçi, ziyaret programı kapsamında, ilk olarak Adıyaman Valiliğini ziyaret etti.

Ankara’dan uçakla Adıyaman’a gelen Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Harun Tüfekçi’yi Hükümet Konağı önünde Vali Nurullah Naci Kalkancı, AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Erdoğan, İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Atasoy ve İl Emniyet Müdürü Metin Alper karşıladı.

Karşılama sonrası Valilik Makamına geçen Bakan Yardımcısı Tüfekçi, gerçekleşen ziyarette Valilik şeref defterini imzaladı.

Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Harun Tüfekçi’yi Adıyaman’da ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Nurullah Naci Kalkancı, Bakan Yardımcısı Tüfekçi ile Valilik Makamında bir süre sohbet ederek, Orman ve Su İşleri Bakanlığı koordinesinde Adıyaman’da yapımı devam eden sulama projeleri, ağaçlandırma çalışmaları ile diğer yatırımlar hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulundular.